Serum per Fytyren Andalou 32Ml

L3,299.00

In stock

Compare
SKU: 859975002553 Categories: ,

Description

Serumi ka një xhel të lehtë dhe strukturë delikate që ftoh pak lëkurën kur aplikohet. Shpërndahet shumë shpejt dhe lehtë në lëkurë dhe më ndihmon të ekuilibroj prodhimin e sebumit të lëkurës. 

Kapaciteti: 32 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Serum per Fytyren Andalou 32Ml”

Your email address will not be published.