Serum per Floket Nioxin 100Ml

L899.00

Out of stock

SKU: 3614227336643 Category:

Description

Trajtimi pa shpëlarje. Trajton kruarjen e kokës të shkaktuar nga dermatiti seborrheik.

Flokë me zbokth

Rezultatet :Jep butësi dhe ushqim për flokë më të pasur, të lehtë për tu krehur Ndihmon në rivendosjen e ekuilibrit natyror të kokës dhe ofron një ndjenjë 

Lufton zbokthin dhe parandalon përsëritjen e saj

Redukton thyerjen e flokëve për shkak të kruajtjes së kokës 

Me ekstrakt çaji jeshil 

thekon të dukshme, me përdorim të rregullt.  lidhur me zbokthin

Kapaciteti: 100 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Serum per Floket Nioxin 100Ml”

Your email address will not be published.