Pastrues i Poreve Skin Detox Scrub Simple 150Ml

L799.00

Out of stock

SKU: 8710447474426 Category:

Description

Simple Clear Pore Scrub  lë lëkurën të ndihet më e butë dhe më e qartë pas vetëm 1 përdorimi

Projektuar posaçërisht për lëkurën me vaj, ky pastrim fytyre pastron thellësisht papastërtitë, vajin dhe përbërjen ndërsa është i butë ndaj lëkurës

Lëkundësi ynë i fytyrës është bërë me një përzierje detoksifikuese të trumzës, zinkut dhe lajthisë për të hequr me efikasitet vajin dhe për të parandaluar njollat ​​e ardhshme

Pastrim për fytyrën me shtresues natyralë të shtuar bambu për të zhdukur qelizat e vdekura të lëkurës dhe për të parandaluar bllokimin e poreve

Projektuar për të zgjidhur lëkurën me vaj në mënyrën më të butë, ne rekomandojmë përdorimin e pastrimit 2-3 herë në javë

Si të përdorni: Lëreni një sasi të vogël në duart tuaja. Duke përdorur presion të lehtë, bëni masazh në lëkurën e lagur dhe shpëlajeni tërësisht. Projektuar për të zgjidhur lëkurën me vaj në mënyrën më të butë,

Mund  të përdorni 2-3 herë në javë

Kapaciteti: 150Ml

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pastrues i Poreve Skin Detox Scrub Simple 150Ml”

Your email address will not be published.