Sapun Antibakterial 2Cp Simple 125Gr

L170.00

In stock

Compare
SKU: 5014697053220 Category:

Description

Sapuni i thjeshtë me pastër pastron butësisht fytyrën dhe trupin tuaj duke përdorur formulën e tij të butë për të parandaluar çdo acarim. Shiriti i sapunit Simple është perfekt për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe për lëkurë të ndjeshme

Paketimi permban 2 cope nga 125 gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sapun Antibakterial 2Cp Simple 125Gr”

Your email address will not be published.