Sapun Pure per Lekure te Ndjeshme Simple 2Cop,125Gr

L199.00

In stock

Compare
SKU: 5011451401068 Category:

Description

Sapuni i thjeshtë me pastër pastron butësisht fytyrën dhe trupin tuaj duke përdorur formulën e tij të butë për të parandaluar çdo acarim. Shiriti i sapunit Simple është perfekt për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe për lëkurë të ndjeshme

Paketimi permban 2 cope nga 125 gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sapun Pure per Lekure te Ndjeshme Simple 2Cop,125Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *