Sapun me Shkumë te Formueshme Paw Patrol 250ml

L299.00

In stock

Compare
SKU: 5060228452444 Categories: ,

Description

Perbesit: Uje, Butan, Isobutan, Propan, Acid Palmitik, Acid Stearik, Trietanolaminë, Parafinum Liquidum, Sorbitol, Fenoxyethanol, PEG-150 Distearate, Parfum

Perdorimi:Shkundni mirë para përdorimit. Shtypni majën për të shtypur shkumën në pëllëmbën e dorës. Vendoseni në trup, pastroni dhe pastrojeni mirë

Kapaciteti: 250Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sapun me Shkumë te Formueshme Paw Patrol 250ml”

Your email address will not be published.