Sapun me Dardhe per cdo Perdorim Pears Blue 100Gr

L130.00

In stock

Compare
SKU: 8901030545825 Categories: , , ,

Description

Sapuni i butë dhe i freskët është një sapun me shumë qëllime që pastron lëkurën tuaj dhe e mban atë të zhdërvjellët gjatë gjithë kohës.

Sapuni ju jep një lëkurë të butë dhe të freskët në çast. Përbërësit e tij aktivë hidratojnë lëkurën tuaj nga thellësia brenda dhe e mban atë të duket e pastër dhe ekstraktet e pastra të glicerinës dhe mentes i japin asaj një freski të menjëhershme të ftohtë

Kapaciteti: 100Gr

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sapun me Dardhe per cdo Perdorim Pears Blue 100Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *