Sapun me Dardhe per cdo Perdorim Pears Blue 100Gr

L130.00

In stock

Compare
SKU: 8901030545825 Categories: , , ,

Description

Sapuni i butë dhe i freskët është një sapun me shumë qëllime që pastron lëkurën tuaj dhe e mban atë të zhdërvjellët gjatë gjithë kohës.

Sapuni ju jep një lëkurë të butë dhe të freskët në çast. Përbërësit e tij aktivë hidratojnë lëkurën tuaj nga thellësia brenda dhe e mban atë të duket e pastër dhe ekstraktet e pastra të glicerinës dhe mentes i japin asaj një freski të menjëhershme të ftohtë

Kapaciteti: 100Gr

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sapun me Dardhe per cdo Perdorim Pears Blue 100Gr”

Your email address will not be published.