Sapun i Lengshem per Duart Ecover 1L

L1,799.00

Compare
SKU: 5412533003703 Category: Tag:

Description

Me butësinë e Aloe Vera. Me përbërës dhe minerale të rinovueshëm, me bazë bimore. Ky produkt është netural me pH për t’i lënë duart tuaja të buta

Kapaciteti: 1L

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sapun i Lengshem per Duart Ecover 1L”

Your email address will not be published.