Salce Tartufi Casa Rinaldi 180Gr

L1,299.00

In stock

Compare
SKU: 8006165401197 Category:

Description

Salca e Tartufit të Casa Rinaldi është një erëza me një shije të jashtëzakonshme që do t’u japë një aromë unike recetave tuaja.

E gjithë origjinaliteti i një produkti shtëpiak, menjëherë i gatshëm për tu përdorur për të zbukuruar pjatat tuaja.

Për t’u provuar në tost, salca e tartufit është ideale për aromatizimin e makaronave ose për t’i dhënë një prekje të veçantë mishit dhe peshkut të zier.

Përbërësit: Kërpudha kampion, vaj ulliri, tartuf i zi, ullinj, kripë, aromatizues

Kapaciteti: 180Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Salce Tartufi Casa Rinaldi 180Gr”

Your email address will not be published.