Salce Speci per Sallate Hellmann’s 210Ml

L399.00

Out of stock

SKU: 8714100912690 Category:

Description

Përbërësit: ujë, uthull barishte (uthull shpirtërore, ekstrakte barishte), sheqer, kripë, dendësues (carrageenan, çamçakëz xantan), piper i kuq (0,4%), barishte (trumzë, majdanoz), hudhër pluhur, piper. Mund të përmbajë mustardë dhe susam

Kapaciteti: 210Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Salce Speci per Sallate Hellmann’s 210Ml”

Your email address will not be published.