Salce Sambal Oelek Lien Ying 50 Gr

L350.00

In stock

Compare
SKU: 4013200881757 Category:

Description

Salce e cila mund te perdoret ne ushqime te ndryshme per tu dhene me shume arome dhe shije

Perberesit: Pluhur speci, paste domate, kripe

Rregullator acetati: Acetat natriumi

Acidifikues: Acid limoni

Kapaciteti: 50 Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Salce Sambal Oelek Lien Ying 50 Gr”

Your email address will not be published.