Noodles me Spece & Hudhra Blue Dragon 120Gr

L250.00

Out of stock

SKU: 5010338200084 Categories: ,

Description

Një salcë e ëmbël dhe pikante e skuqur me djegës të kuq, hudhër dhe uthull orizi

Perberes: ujë, sheqer, uthull orizi të bardhë (6%), shurup glukozë-fruktozë, niseshte misri e modifikuar, pastë e kuqe djegëse (3.5%),spec djegës i kuq, rregullues i aciditetit të kripës (acid acetik), pure hudhre (3%), xhenxhefil

Kapaciteti: 120Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Noodles me Spece & Hudhra Blue Dragon 120Gr”

Your email address will not be published.