Salce me Limon Peri Nando’s 125Gr

L499.00

Out of stock

SKU: 6003770002407 Category:

Description

Pa gluten
Pa ngjyra artificiale, konservantë ose aromë
Përbërësit: Ujë, uthull të distiluar, pure qepësh (6%), pure limoni (4%), vaj fara luledielli, pure hudhre (2%), kripë, erëza dhe barishte (djegës, paprika, majdanoz, djegës të syve të shpendëve afrikanë), stabilizues  Çamçakëz Xanthan, Propilen Glukol Alginat), Antioksidant (Acid Askorbik), Ekstrakt Rozmarine, Dekstrozë

Kapaciteti: 125Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Salce me Limon Peri Nando’s 125Gr”

Your email address will not be published.