Salce Noodles me Esktrakt Fasule Blue Dragon 120Gr

L199.00

Out of stock

SKU: 5010338200053 Categories: ,

Description

Një salcë skuqjeje në stilin kinez me fasule soje të zeza të kripura, salcë soje të errët, hudhër dhe xhenxhefil. 

Mund ta shtoni ne ushqimet tuaja si nje asortiment te rendesishem

Kapaciteti: 120Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Salce Noodles me Esktrakt Fasule Blue Dragon 120Gr”

Your email address will not be published.