Salce Makarona Per Femije Little Pasta Organics 130 Gr

L399.00

Salcë makarona me kungull dhe karrote Little Pasta Organics për fëmijë.

E pasur me përbërës cilësorë per ti dhen me shume shije recetave

Compare
SKU: 5060185130003 Category: Tag:

Description

Perbersit:Kungull (60%), ujë, qepë, karotë (9%), erëza: qimnon, koriandër, tumerik

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Salce Makarona Per Femije Little Pasta Organics 130 Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *