Salce Jakitori per Barbecue Kikkoman 250Ml

L899.00

Out of stock

SKU: 8715035360303 Categories: ,

Description

Salcë e domosdoshme te cilen mund ta perdorni per Barbecue për të pjekur si marinadë

Salca mund të përdoret si një lustër për peshqit dhe të pjekur në skarë

Përbërësit: Salcë soje (ujë, fasule soje, grurë, kripë), sheqer, ujë, verë, uthull alkooli, melasë, niseshte e modifikuar, erëza, ekstrakt maja.

Kapaciteti: 250Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Salce Jakitori per Barbecue Kikkoman 250Ml”

Your email address will not be published.