Salce Genovese Casa Rinaldi 500Gr

L1,199.00

Out of stock

SKU: 8006165412544 Category:

Description

Një pesto e shijshme për të gjithë ata që ndjekin një dietë alternative, tani kemi një pesto që i afrohet aq shumë origjinalit me shije dhe qëndrueshmëri

Klasike me makarona, por edhe një ëndërr me produkte të pjekura dhe në sallata.

Përbërësit: vaj ulliri, borzilok 30%, kerne CASHEW, kripë deti, arra pishe

Kapaciteti: 500Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Salce Genovese Casa Rinaldi 500Gr”

Your email address will not be published.