Salce e Nxehte Origjinale Cholula 150Ml

L399.00

Out of stock

SKU: 49733000215 Category:

Description

Cholula është një salcë e nxehtë klasike meksikane e cila është jashtëzakonisht e popullarizuar në botën e salcave të nxehta. Ajo shkon mirë me gjithçka, nga supat dhe sallatat te mishi dhe peshku, por sigurisht që shijon më së miri me një pjatë meksikane siç është kjo. Ka një ekuilibër të shkëlqyeshëm të aromës dhe erëzave, me shije uthullore

Perberesit: Uji, speca djegës të thatë (5.0%) (Arbol & Pequin), kripë, përzierje uthull (uthull shpirti, uthull musht), erëza, stabilizues (camcakëz Xanthan)

Kapaciteti: 150Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Salce e Nxehte Origjinale Cholula 150Ml”

Your email address will not be published.