Salce e Kuqe Kansas city BBQ Red’s 320Gr

L499.00

In stock

Compare
SKU: 5039303002386 Category:

Description

Salcë BBQ me pure Chipotle Chilli

Vlerësimi i djegësit – i butë

Përgatitja dhe përdorimi: Aromë autentike BBQ e Kuqe. Duaje Kjo salcë e tymosur pak ka shije fantastike me pothuajse gjithçka.

Përbërësit: Ujë, Sheqer Demerara, Shurup Glukozë-Fruktozë, Pastë Domate, Uthull Molle, Uthull Shpirti, Miell misri, Kripë, Erëza, Ngjyra (Karamel i thjeshtë), Pure Chipotle Chilli (1%) (Jalapeño Chilli, Ujë, Domate Paste, Kripë, Sheqer , Qepë, Rregullues i Aciditetit (Acid Acetik)), Pudër hudhre, aromatizues i tymit, rregullator i aciditetit (Acid limoni)

Kapaciteti: 320Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Salce e Kuqe Kansas city BBQ Red’s 320Gr”

Your email address will not be published.