Salce Domate Organike me Perime Paquito 750Ml

L299.00

In stock

Compare
SKU: 3250392543730 Category:

Description

Përbërësit: lëng domate *, lëng perimesh * (karrota *, selino “, panxhar *”, qepë *”), lëng limoni *, kripë, ekstrakt natyral borziloku, piper *. * Përbërësit nga bujqësia organike. Përmban selino. INFORMACION: Ruani larg nxehtësisë dhe lagështisë. Të konsumohet përpara: shikoni pjesën e siperme të paketimit. Të konsumohet përpara: shikoni pjesën e siperme të shishes. Tundeni perpara perdorimit. Vlera ushqyese të produktit për 100 g : Energji 109 kJ, (26 kcal) Yndyrna <0,5 g, nga të cilat të ngopura <0,1 g, Karbohidrate 6 g, nga të cilat sheqerna 4 g, FIbra <0,5 g, Proteina <0,5 g, Kripë 0,4 g

Kapaciteti: 750Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Salce Domate Organike me Perime Paquito 750Ml”

Your email address will not be published.