Salce Domate Doritos 300Gr

L560.00

In stock

Compare
SKU: 5000328601380 Category:

Description

– Vendosni patate të skuqura tuaj të tortilës Doritos me Hot Salsa Dip për të lëshuar përvojën e plotë të shijes së Doritos
– Doritos tangy Hot Salsa e bën përvojën tuaj të snack-ut edhe më të guximshme
– I përshtatshëm për vegjetarianët dhe nuk përmban ngjyra artificiale ose aromë

Me aromë intensive, përtypje të plotë dhe një formë trekëndëshe për t’u ngarkuar me zhytje, Doritos janë rostiçeri i shkëlqyeshëm me shije për tu ndarë kur bashkohen me shokët

Përbërësit: Pure domate (49%), domate të copëtuara (20%), qepë, speca (11%), speca jalapeño (3%), uthull shpirti, kripë, niseshte misri e modifikuar, sheqer, pure hudhre, ekstrakt kapsicumi, koriandër

Kapaciteti: 300Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Salce Domate Doritos 300Gr”

Your email address will not be published.