Salce Chunky Burger Hellmann’s 250Ml

L450.00

Out of stock

SKU: 8712100891779 Categories: ,

Description

Salcë Chunky Burger e Hellmann Stili i butë me kastraveca, qepë dhe djegës

Përbërësit: Ujë, kastraveca turshi (10%) (kastraveca, ujë, kripë, niseshte misri e modifikuar, acid (acid acetik), uthull shpirtërore, kripë, aromatizues, erëza, sheqer, uthull barishte (uthull shpirtërore, ekstrakte barishte), pastë domate, niseshte misri e modifikuar, e verdhë, qepë (1,6%), paste spec i kuq djegës (1%), spec djegës i kuq, ujë, kripë, uthull shpirtërore, niseshte misri e modifikuar

Kapaciteti: 250Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Salce Chunky Burger Hellmann’s 250Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *