Qumesht Pluhur per Rritje SMA 800Gr

L2,799.00

In stock

Compare
SKU: 7613038394985 Category:

Description

Qumështi SMA PRO Growing Up ka një përzierje përbërësish të përshtatur për të mbështetur rritjen e fëmijëve të vegjël.

Vitamina D dhe kalcium për të mbështetur rritjen normale dhe zhvillimin e kockave dhe Omega 3 & 6  dhe Jod për të ndihmuar në mbështetjen e rritjes normale.

Vitaminat A, C & D për të ndihmuar në mbështetjen e funksionit normal të sistemit imunitar të një fëmije.

Hekuri për të ndihmuar në mbështetjen e zhvillimit normal njohës në trurin e një fëmije të vogël Efekti i dobishëm i acideve yndyrore thelbësore merret me marrjen ditore të 10 g acid linoleik dhe 2 g acid α-linolenik

Perberesit: Laktozë (Qumësht), Maltodextrin, Qumësht i Plotë, Vajra Perimesh (Rapese, Luledielli), Permeate hirre (Qumësht), Qumësht i Skremuar, Karbonat Kalciumi, Emulsifikues (Lecitinë Soje), Rregullues i Aciditetit (Fosfat Kaliumi), 2- ‘Fukosilaklatozë (2’) FL), Vitamina C, Sulfat hekuri, Sulfat zinku, Antioksidantë (Ekstrakt i pasur me Tokoferol, Palmitat Askorbil), Riboflavinë, Vitaminë A, Jodur Kaliumi, Vitaminë D, Vitaminë B12

Kapaciteti: 800Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Qumesht Pluhur per Rritje SMA 800Gr”

Your email address will not be published.