Qumesht Pluhur per Femije qe nga Lindja Cow&Gate 200Ml

L220.00

In stock

Compare
SKU: 8716900559266 Category:

Description

Qumështi i parë i foshnjës Cow & Gate Hungry është një zëvendësues i plotë i qumështit të gjirit nga ana ushqimore.
Përmban DHA (Omega-3)
Qumështi i foshnjave është i plotë nga ana ushqimore dhe i përshtatshëm si një burim i vetëm i të ushqyerit që nga lindja kur është shumë herët për të futur lëndë të ngurta, ose si pjesë e një diete të heqjes së qumështit nga 6 lindje deri në 12 muaj

Përbërësit: Uji, qumështi i skremuar, laktoza (nga qumështi), vajra perimesh,(vaj palme, vaj kokosi, vaj rapese, vaj luledielli, vaj luledielli me ole të lartë), galocto-oligosakaride (GOS) (nga qumështi), emulgatorë (mono & digliceride të Acidet yndyrore, lecitina e sojës), frukto-oligosakaridet (FOS), vaji i peshkut, vaji nga Mortierella Alpina, fosfati i kalciumit, citrat natriumi, klorur koline, L-cisteinë, vitaminë C, hidroksid kaliumi, inositol, taurinë, karbonat hidrogjeni kaliumi, aciditeti Rregullatori (Acid Citrik), Klorur Kaliumi, Laktat Hekuri, Oksid Magnezi, Fosfat Hidrogjeni Kaliumi, L-Karnitinë, Sulfat Zinku, Vitaminë E, Acid Pantotenik, Antioksidant (Ascorbic)

Kapaciteti:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Qumesht Pluhur per Femije qe nga Lindja Cow&Gate 200Ml”

Your email address will not be published.