Qumesht Pluhur per Femije Cow&Gate 800Gr

L2,299.00

In stock

Compare
SKU: 5051594006874 Categories: ,

Description

Zëvendësues i qumështit të gjirit Për foshnje të kombinuara dhe të ushqyera me shishe 

Përmban DHA (Omega-3) 

Ai është i plotë nga ana ushqimore dhe i përshtatshëm si një burim i vetëm ushqimi që nga lindja dhe si pjesë e një diete të shkëputjes nga 6 muaj deri në 12 muaj. Gjithashtu i disponueshëm në thasë të përshtatshëm dhe si lëng i gatshëm për përdorim

Përbërësit:Laktoza (nga qumështi), vajra perimesh (vaj palme, vaj kokosi, vaj rapese, vaj luledielli me vaj të lartë oleik, vaj luledielli), qumësht i skremuar, , vitaminë A, r vitaminë K1, vitaminë D3, vitaminë D3 B12

Kapaciteti: 800Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Qumesht Pluhur per Femije Cow&Gate 800Gr”

Your email address will not be published.