Qumesht Pluhur per Femije 6-12 Muaj Cow&Gate 800Gr

L2,299.00

In stock

Compare
SKU: 5051594006881 Categories: ,

Description

I perbere me vitamina: Hekuri, kalciumi, vitamina D dhe omega-3 te cilat forcojne kockat e vogelusheve tuaj

Përgatitja dhe përdorimi:Udhëzues për ushqimin 6-12 muaj. Afërsisht 1 gotë, Nr. i lugëve të nivelit për ushqim (1 lug = 4,8 g):

Sasia e ujit për ushqim: 210ml,

Pas 6 muajsh, pasi të vendoset heqja e gjirit, ne rekomandojmë t’i jepni fëmijës tuaj rreth 1 pintë (500-600ml) në ditë. Qumështi pasues i lopës dhe portës është formuluar posaçërisht për të ndihmuar në plotësimin e nevojave ushqyese të rritura të foshnjave nga 6 në 12 muaj

Kapaciteti: 800Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Qumesht Pluhur per Femije 6-12 Muaj Cow&Gate 800Gr”

Your email address will not be published.