Qumesht Pluhur per Femije 2-3 Vjec Cow&Gate 200Ml

L220.00

In stock

Compare
SKU: 5051594002982 Category:

Description

Pije e qumështit të pasuruar nga 2-3 vjet

Ndihmoni në plotësimin e nevojave ditore të vogëlushit tuaj për Vitaminë D, Hekur dhe Kalcium
Vitamina D & Kalcium për zhvillimin normal të kockave.
Hekuri për të mbështetur zhvillimin normal njohës.

Përbërësit: Uji, qumështi i skremuar, galakto-oligosakaridet (GOS) (nga qumështi), laktoza (nga qumështi), vajra perimesh (vaj rapeseed, vaj luledielli), frukto-oligosakaride (FOS), rregullatori i aciditetit (acid limoni), emulgatori (mono- & Digliceridet e Acideve Yndyrore), Vitamina C, Fosfat hidrogjeni magnez, hidroksid kalciumi, citrat kalciumi, citrate kaliumi, aromatizues i qumështit, hidroksid kaliumi, fosfat kalciumi, laktat hekuri, sulfat zinku, vitaminë E, vitaminë D3, vitaminë A, vitaminë B12, Acid pantotenik, jodur kaliumi, riboflavin, niacinë, vitaminë K1, biotinë, vitaminë B6, acid folik

Kapaciteti: 200Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Qumesht Pluhur per Femije 2-3 Vjec Cow&Gate 200Ml”

Your email address will not be published.