Qumesht per Trupin SPF 15 Bondi 275 Ml

L1,399.00

In stock

Compare
SKU: 850278004091 Categories: , ,

Description

Bondi Sands Qumësht rrezitje gradual gradual për veprim të dyfishtë me përfitimin e shtuar të SPF 15. E pasuruar me aloe vera dhe vitaminë E për një lëkurë të shëndetshme dhe me shkëlqim rrëshqet pa mundim për një nxirje të artë të qëndrueshme çdo herë.

Të përshtatshme për:
Ata që kërkojnë një aplikim të lehtë, pa bujë, me mbrojtje të shtuar nga dielli.

Përdorni me: Qumështet tona gradualisht të rrezitjes mund të përdoren me cilindo prej produkteve tona për vetë-nxirje për të zgjatur nxirjen tuaj.

Kapaciteti: 275Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Qumesht per Trupin SPF 15 Bondi 275 Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *