Qumesht per Heqjen e Vetenxirjes Bondi Sands 100Ml

L1,199.00

In stock

Compare
SKU: 850278004763 Categories: , ,

Description

Teknologjia Eraser Bondi Sands Self Tan Eraser heq në mënyrë efektive vetë-nxirjen pa përbërës të dëmshëm dhe shtresim në vetëm 5 minuta. Kjo formulë unike e pastrimit gjithashtu hidraton dhe e lë lëkurën të butë

Kapaciteti: 100ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Qumesht per Heqjen e Vetenxirjes Bondi Sands 100Ml”

Your email address will not be published.