Qumesht Per Femije Cow&Gate 200 Ml

L220.00

Ne besojmë se kur të vegjlit janë të lumtur nga brenda, ata janë të lumtur edhe nga jashtë.

Kur bëhet fjalë për t’u kujdesur për ta, mbështetja, kujdesi dhe të ushqyerit të gjithë mund të ndihmojnë.

Qumështi Cow&Gate në rritje është një qumësht i pasur me :

-Hekur për të mbështetur zhvillimin normal njohës

-Një burim kalciumi dhe me shumë vitaminë D.

Kalciumi dhe vitamina D janë të nevojshme për zhvillimin normal të kockave

Compare
SKU: 8716900559242 Category: Tag:

Description

Uji, qumështi i skremuar, laktoza (nga qumështi), vajra perimesh (vaj palme, vaj kokosi, vaj rapese, vaj luledielli me vaj të lartë oleik, vaj luledielli, vaj misri), galakto-oligosakaride (GOS) (nga qumështi), proteina hirrë (nga Qumësht), Frukto-Oligosakaride (FOS), Vaj Peshku, Emulsifikues (Mono- & Digliceride të Acideve Yndyrore, Lecitinë e Sojës), Rregullues i Aciditetit (Acid Citrik), Fosfat Hidrogjeni Kaliumi, Klorur Natriumi, Fosfat Kalciumi, Hidroksid Kalciumi, Vaj nga Mortierela Alpina, Klorina e Kolinës, Vitamina C, Citrat Kaliumi, Karbonat Magnezi, Taurinë, Inositol, Hidroksid Kaliumi, Laktat Hekuri, L-Karnitinë, Sulfat Zinku, Citrat Natriumi, Uridine 5′-Monofosfat Sodium Kripë, Citidinë 5′-Monofosfat, Vitaminë E , Acid Pantotenik, Adenozinë 5′-Monofosfat, Kripë Natriumi Inosine 5′-Monofosfat, Niacinë, Glukonat Bakri, Kripë Natriumi Guanosinë 5′-Monofosfat, Riboflavinë, Tiamin, Vitaminë A, Vitaminë B6, Jodid Kaliumi, Acid folik, Asistent antioksid Palmitate), Selenit natriumi, Vitamina K1 , Sulfati i manganit, Biotina, Vitamina D3, Vitamina B12

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Qumesht Per Femije Cow&Gate 200 Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *