Qumesht me Efekt Vetenxires Bondi Sands 100Ml

L1,000.00

In stock

Compare
SKU: 850278004770 Categories: , ,

Description

Bondi Sands Gradual Tanning Milk me formulë inovative të veprimit të dyfishtë hidraton dhe ushqen lëkurën tuaj ndërsa ju jep një shkëlqim të artë gjatë gjithë vitit. Pasuruar me Aloe Vera, Vitaminë E dhe një aromë të shijshme të gjalpit së Kakaos, ky qumësht për vetenxirje është perfekt për përdorim të përditshëm.

Përdorni me: Qumështet tona gradualisht të rrezitjes mund të përdoren me cilindo prej produkteve tona për vetë nxirje ne menyre qe nxirja te jete me e gjate

Kapaciteti: 100Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Qumesht me Efekt Vetenxires Bondi Sands 100Ml”

Your email address will not be published.