Qumesht 1 Cow&Gate 200Ml

L220.00

Out of stock

SKU: 8716900559242 Category:

Description

Të plotë nga ana ushqimore
Për foshnjat që ushqehen me shishe
Gati për t’u ushqyer, sterilizuar nga UHT
Për informacion mbi Hallall, vizitoni faqen tonë të internetit.
Përmban DHA (Omega-3)

Qumështi i parë i foshnjës – që nga lindja
Qumështi i foshnjës së lopës  së parë është një zëvendësues i qumështit të gjirit.
Siç kërkohet nga legjislacioni për qumështin e parë të foshnjave, ai është i plotë nga ana ushqimore dhe i përshtatshëm si një burim i vetëm ushqimi që nga lindja dhe si pjesë e një diete të shkëputjes nga 6 muaj në 12 muaj
Përbërësit: Uji, qumështi i skremuar, laktoza (nga qumështi), vajra perimesh (vaj palme, vaj kokosi, vaj rapese, vaj luledielli, vaj luledielli me vaj të lartë oleik), Galacto-Oligosaccharidles (GOS) (nga qumështi), proteina hirrë (nga qumështi), Emulgifikuesit (Mono- dhe Digliceridet e Acideve Yndyrore, Lecitina e Sojës), Frukto-Oligosakaridet (FOS), Vaji i Peshkut, Fosfati i Kalciumit, Citrati i Kalciumit, Citrati i Kaliumit, Vaji nga Mortierella Alpina, Fosfati i Dihidrogjenit të Kaliumit, Kloruri i Natriumit, Klorhidrat i Klorit, Natriumi i Klorit Karbonat, Vitamina C, Citrat natriumi, Rregullues i Aciditetit (Acid Citrik), Klorid Kalciumi, Inositol, Hidroksid Kaliumi, Taurinë, Oksid Magnezi, Lakat Hekuri, L-Karnitinë, Sulfat Zinku, Vitamina A, Uridinë 5′-Monofosfat Kripë Natriumi, Vitaminë E, Cytidine 5-Monophosphate, Acid Pantothenic, Adenosine 5′-Monophosphate, Inosine 5-Monophosphate Sodium kripë, Niacin, Guanosine 5′-Monophosphate Kripë Natriumi, Riboflavin, Tiamin, Vitamina B6, Sulfat bakri, Acid folik, Acid folik, Kaliumi i acidit folik Seleniti, Vitamina K1, Manga Sulfati nese, Vitamina D3, Biotina, Vitamina B12

Kapaciteti: 200Ml

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Qumesht 1 Cow&Gate 200Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *