Qepe te Mbushura me Perime te Perziera Paxo 170Gr

L350.00

In stock

Compare
SKU: 5000354909702 Category:

Description

Përzierja e mbushjes së urtë dhe qepës Paxo është bërë me bimë të shijshme dhe erëza

Kjo paketë bën afërsisht 12 topa mbushje

Pergatitja dhe perdorimi: Pavarësisht nëse është pjekje në një tabaka, përzierje së bashku me mish sallami ose kodrina në topa mbushje, Paxo bën që pjekjet tuaja të shijojnë fantastike. Paxo ofron një mënyrë të shkëlqyeshme për të shtuar cilësi dhe aromë në të gjitha llojet e pjatave. Pse të mos provoni të shërbeni me bërxolla, biftekë ose peshk për të shtuar një krizë dhe aromë të shijshme.

Eshtë gjithashtu e mrekullueshme si mbushje për domate dhe speca për një kthesë mesdhetare

Përbërësit: Miell gruri (me kalcium të shtuar, hekur, niacinë, tiamin), qepë të thata (15%), vajra perimesh (palme, luledielli), kripë, urtë e thatë (1.5%), majdanoz i thatë, agjentë rritës (karbonate amoni, karbonat hidrogjeni natriumi ), Ekstrakt i Maltit të Elbit

Kapaciteti: 170Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Qepe te Mbushura me Perime te Perziera Paxo 170Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *