Pure Pule Me Perime Per Femije Ellas Kitchen 130Gr

L399.00

Compare
SKU: 5060107332058 Category: Tag:

Description

Perberesit:Misër organik,qumësht  i plotë,patate ,pulë,qepë ,presh ,brokoli , majdanoz,trumzë

100% pulë e shijshme, patate dhe perime të bëra nga një përzierje e ushqimeve vetëm organike , ekuilibruar në mënyrë të përkryer për foshnjat në rritje.

Importura:Angeli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pure Pule Me Perime Per Femije Ellas Kitchen 130Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *