Pure Perimesh Piccolo

L299.00

Compare
SKU: 5060452490045 Category: Tag:

Description

Perberesit:Perime pranverore, fruta dhe një nuancë nenexhiku! Kjo pure e butë është një kombinim i shijshëm i përbërësve të freskët, të mbushur plot me perime; spinaq i butë ,kungull i njomë me bizele të ëmbla,mollë dhe dardhë me lëng,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pure Perimesh Piccolo”

Your email address will not be published. Required fields are marked *