Pure Perimesh Me Pule Piccolo 130 Gr

L399.00

Compare
SKU: 5060452490106 Category: Tag:

Description

Kjo recet me baze perimeve organike të tilla si kungulli i  kombinohen në mënyrë të përsosur me mishn e  pules organike,oriz dhe tarragon për të krijuar një vakt të përzemërt mesdhetar

Perberesit:100 % perime organike  35%, presh 13,7%, dardhë 12,5%, karrota 12,5%, kungull buttern 10%, pule 10%, qepë 4,2 %, Oriz kafe 2,75%, vaj ulliri, nenexhik, tarragon 0,11%, hudhër, borzilok

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pure Perimesh Me Pule Piccolo 130 Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *