Pure Perimesh Me mish Vici Little Freddie Organic 130 Gr

L399.00

Compare
SKU: 5060403119766 Category: Tag:

Description

Perberesit:20% mish viçi,Parmigiano Reggiano DOP dhe një përzierje e perimeve organike

Jo OMGJ. Asnjë sheqer ose kripë e shtuar.
100% organike.

Ushqimi më i mirë për të voglin tuaj!
Nuk ka ngjyra apo aromë artificiale.
Pa konservantë, pa aditivë.
Pa vezë. Pa arra.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pure Perimesh Me mish Vici Little Freddie Organic 130 Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *