Pure Perimesh Ellas Kitchen 130 Gr

L399.00

Compare
SKU: 5060107332072 Category: Tag:

Description

Perberesit:28%(Ujë, Perime Organike: Karrota,, Selino, Qepë dhe Presh),22% Domate ,17% Fasule të Përziera Organike

100% me perberes organik, asgjë artificiale,

Ushqim organik i shendetshem per bebet, pa kripë të shtuar, pa sheqer te  shtuar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pure Perimesh Ellas Kitchen 130 Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *