Pure Me Perime Piccolo 130 Gr

L399.00

Compare
SKU: 5060452490373 Category: Tag:

Description

 

Perberesit:Mish qengji i gatuar ngadalë me një salcë të shijshme ratatouille. Domate, kungull i njomë, patëllxhan, speca, të gjitha të gatuara në vaj ulliri.

Ereza: hudhër, rozmarinë dhe trumzë

Kjo përzierje me baze perime organike dhe qengjit nuk përmban sheqer të shtuar, ose ndonjë produkte artificiale

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pure Me Perime Piccolo 130 Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *