Pure me Perime Piccolo 100 Gr

L299.00

Compare
SKU: 5060452490229 Category: Tag:

Description

Një kombinim i shijshëm i kungujve, bizeleve të ëmbla dhe preshit kremoz, të kombinuara me freskin e  mentës.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pure me Perime Piccolo 100 Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *