Pure Me Perime Ellas 7Muaj 130Gr

L399.00

Compare
SKU: 5060107332157 Category: Tag:

Description

Perberesit:Domatet organike 47%, perime organike 14%, (ujë dhe perime organike: karota, majdanoz, suedi, qepë, presh, kokrra piperi, majdanoz dhe trumzë) patate të ëmbla organike 9%, qepë organike 9%, thjerrëza organike të kuqe 9%, karota organike 5%, speca të kuq organikë 5%, speca të kuq organikë 5%, vaj ulliri organik 1%, qimnon organik 1%, rigon organik 1%, gjysma tjetër 0%.

Importuar:Angeli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pure Me Perime Ellas 7Muaj 130Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *