Pure me Molle Cow&Gate 7Muaj+ 200Gr

L199.00

In stock

Compare
SKU: 8591119002952 Category:

Description

Ndihmon të vegjlit të mësojnë të duan ushqimin e mirë

Kjo recetë Apple Crumble është bërë me përbërësit tanë të cilësisë më të lartë, të Eshtë
– pa ngjyra artificiale, aromatizues dhe konservantë
– pa sheqer të shtuar
– një strukturë e përshtatur për moshën e bebes tuaj

Përgatitja: Shërbejeni të nxehtë ose të ftohtë.
Orekset e vogla ndryshojnë, tundeni mirë dhe shërbejeni pjesën e foshnjës tuaj në një tas të pastër.
Tundeni mirë dhe gjithmonë kontrolloni temperaturën para se të shërbeni

Përbërësit: Mollë (66%), Ujë, Biskotë me Gjalpë pa Sheqer (5%) (Miell Gruri (përmban Gluten), Gjalpë (nga Qumështi), Pudër Hirre (nga Qumështi), Agjent Rritës, Acid Citrik), Miell Orizi, Lëng limoni nga Koncentrat, Vitamina C

Kapaciteti: 200Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pure me Molle Cow&Gate 7Muaj+ 200Gr”

Your email address will not be published.