Pure Me Banane&Biskote 7+Cow&Gate 200 Gr

L199.00

Compare
SKU: 8591119002969 Category: Tag:

Description

Perberesit:Ujë, Banane (42%), Mollë (5%), Biskotë Gjalpë pa Sheqer (5%) (Miell Gruri (përmban Gluten), Gjalpë (nga Qumështi), Pudër Hirre (nga Qumështi), Agjent Rritës, Acid Citrik), Miell orizi, lëng limoni nga koncentrati, Vitamina C

Kjo recetë e Banana Crumble është bërë me përbërësit tanë të cilësisë më të lartë, të buruara direkt nga fermerët që ne njohim dhe u besojmë.

Për më tepër, është
– pa ngjyra artificiale, aromatizues dhe konservantë
– pa sheqer të shtuar
– një strukturë e përshtatur për moshën e bebes tuaj

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pure Me Banane&Biskote 7+Cow&Gate 200 Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *