Pure Karrote Organix 125 Gr

L170.00

Compare
SKU: 5900852037719 Category: Tag:

Description

Një përzierje e pureve organike të karotës, misrit dhe kungullit

Perberesit:Karrota 49.0%, Misri 26.0%, Kungulli Butternut 25.0%,

I përshtatshëm nga 6+ muaj

Pa gluten dhe pa qumësht

Asnjë kripë ose sheqer i shtuar

Nuk ka ngjyra apo aromë artificiale

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pure Karrote Organix 125 Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *