Pure Frutash Per Femije Ellas Kitchen 5×90 Gr

L1,000.00

Compare
SKU: 5060107330405 Category: Tag:

Description

Perberresit:mollë, dardha, banane dhe kivi plus një lëng lëng limoni. I përshtatshëm për bebe nga 6 muajsh e lart.100%Organike

Importuar:Angeli

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pure Frutash Per Femije Ellas Kitchen 5×90 Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *