Pure Frutash Jeshile Ellas 90Gr

L250.00

Compare
SKU: 5060107330412 Category: Tag:

Description

Përbërësit: Mollë (59%), banane (20%), dardha (15%), fruta kivi (6%), koncentrat i lëngut të limonit Produkt vegjetarian. Nuk permban arra,bulmet,vezë dhe soje.

Ushqim i shijshëm dhe i shëndetshëm për një fëmijë në rritje!

Importuar:Angeli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pure Frutash Jeshile Ellas 90Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *