Puding me Luleshtrydhe Ella’s Kitchen 80Gr

L399.00

Out of stock

SKU: 5060503502345 Category:

Description

Ky puding organik nga Ella’s Kitchen është 100% pa qumësht dhe i mbushur plot me banane të shijshme, luleshtrydhe dhe qumësht kokosi perfekt për të vegjlit tuaj për tu shijuar gjatë gjithë ditës! I përshtatshëm për foshnjat nga 7 muajsh, ky buding orizi është një udhëtim i ri për sytë e vegjël të shijes për të eksploruar dhe struktura inkurajon fëmijën tuaj të përtypet

Perberesit: Puding oriz pa qumësht organik 55%, qumësht organik kokosi 24%, ujë, oriz organik 9%, miell organik misri, banane organike 23%, luleshtrydhe organike 22%, ekstrakt organik i vaniljes 1%

Kapaciteti: 80Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Puding me Luleshtrydhe Ella’s Kitchen 80Gr”

Your email address will not be published.