Puding me Molle & Karrote Ella’s Kitchen 120Gr

L250.00

Out of stock

SKU: 5060107330467 Category:

Description

Organike Butternut Squash, Karrota, Mollë dhe Prunes për Foshnje Prunes

– Pure super e lëmuar pa gunga të mëdha asgjë artificiale
– E përsosur për të vegjlit nga 4+ muaj
– Nuk ka shtuar sheqer ose kripë
– Përmban sheqerna që ndodhin natyrshëm

Përbërësit: Mollë Organike 39%, Karrota Organike 25%, Kungull Organik Butternut 20%, Prunes Organike 16%, Koncentrat Lëngu Organik Lëngu (një dash), Materiale të Tjera 0%

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Puding me Molle & Karrote Ella’s Kitchen 120Gr”

Your email address will not be published.