Kos me Boronice & Dardhe Ella’s Kitchen 100Gr

L299.00

Out of stock

SKU: 5060107330740 Category:

Description

Ideale për foshnjat nga gjashtë muajshe. Boronicat, dardhat, kosi, tërshëra dhe orizi 100% organik – me një lëng limoni dhe asgjë tjetër të shtuar, madje as ujë. Mëngjesi perfekt për beben tuaj

Përbërësit: Dardha organike 51%, kos natyral qumështi i plotë 30%, berries blue boronicat organike 16%, mielli organik i tërshërës 2%, mielli oriz organik 1%, përqendrimi organik i lëngut të limonit

Kapaciteti: 100Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kos me Boronice & Dardhe Ella’s Kitchen 100Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *